Odstrkovadlo Cow Ride on odrážedlo kravička Smoby od 12 měsíců

Popis produktu

SMOBY odstrkovadlo pro děti Happy Zoo Cow Ride-on, je krásné bílo-černé dětské odstrkovadlo vhodné pro děti od 12 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 12 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na odstrkovadlo, je vzpřímené, a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Je plně samostatné. 

Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. Odstrkovadlo má 4 kolečka, které se 360 stupňově otáčejí, a to umožňuje dítěti pohyb do každé strany velmi jednoduchým způsobem. Dětské odstrkovadlo má výborně ergonomicky tvarované a pohodlné sedátko, díky kterému není dítě ani po delší jízdě unavené. SMOBY dětské odstrkovadlo v provedení kravičky je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. 

Je provedeno v nádherných barvách a připomíná roztomilou kravičku, s veselou tváří a růžky, za které se dítě drží. Odstrkovadlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. SMOBY dětské odstrkovadlo Happy Zoo Cow Ride-on je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Rozměry odstrkovadla pro děti jsou 44 cm na délku, 22 a 31 cm. Díky odstrkovadlu se dítě učí rovnováze a zároveň posiluje svalstvo těla.

 

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*22*31 cm
Rozměry balení30*20*47 cm
Hmotnost1,70 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.