Elektronický volant Cars Ice City Driver Smoby se zvukem a světlem

Popis produktu

SMOBY elektronický volant Cars Vice City Driver je skvělý simulátor jízdy autem, který je vhodný pro chlapce od 3 let. Dětský volant je skvělou imitací závodů, při které se dlouho zabaví každý malý závodník. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Má několik funkcí, ke kterým patří barevný displej s pohyblivou mapou, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Spolu vydává elektronický volant pro děti více než 15 různých zvukových efektů. Na displeji je mapa, která se dá posouvat. Na palubní desce je i tachometr, tlačítka na zapnutí světel, trouba, přepnutí couvání nebo jízdy vpřed. Vaši malí jezdci se mohou stát stejně skvělým závodníkem jako auto McQueen z populární pohádky Auta, jejíž motiv má i tento volant SMOBY.

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodnici na závodech. Celý elektronický volant je laděn v červeno-černé barvě, je lehký a má praktické rozměry, takže se dá snadno uskladnit. Dětský volant je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním se s elektronickým volantem se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Když si děti představují, že jezdí na vzrušujících závodech v různých částech světa, rozvíjí se i jejich představivost. Volant funguje na 3 AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*28*9 cm
Rozměry balení26*13*30 cm
Hmotnost1,02 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...