Kuchyňka French Touch Tefal Smoby elektronická se zvuky, s lednicí a 30 doplňky fialová

Popis produktu

Dětská kuchyňka French Touch Tefal od francouzského renomovaného výrobce dětských hraček Smoby je výjimečnou kuchyňkou s jedinečným designem. Je provedena v krásné kombinaci fialové, bílé a zelené barvy, která si získá srdce každého dítěte na první pohled. Tato netradiční barevná kombinace vzbuzuje u dětí impuls k rozvoji fantazie. Je to nejnovější model francouzských designérů, kteří se inspirovali aktuálními trendy v oblasti architektury a designu. Je to neopakovatelná a netradiční kuchyňka pro děti, které jsou plné energie a chuti zažít nová dobrodružství. Je vhodná pro děti od 3 let. Má oblé tvary a její konstrukce je pevná a stabilní, což zaručuje její vysokou bezpečnost. Kuchyňka Smoby je vyrobena z plastových materiál odolných vlastností, které jsou kvalitní a zároveň jemné a sametové na dotek.

Každá část dětské kuchyňky je speciálně uzpůsobena pro malé dětské ručky tak, aby mohli manipulovat a pevně uchytit každý doplněk či tlačítko. Dětská kuchyňka Smoby French Touch Tefal je vysoká 97 cm, hluboká 41 cm a dlouhá 115 cm. Výška pracovní desky je 41 cm nad zemí. Velkou výhodou této kuchyňské linky pro děti je její přístupnost z každé strany, což umožňuje hru více dětem. Touto formou si děti pěstují vzájemné formy sociální interakce, komunikační schopnosti a napodobují své rodiče. Kuchyňka je vybavena množstvím spotřebičů a doplňků, které hru dělají dokonalou. Ve středu oválné pracovní plochy je plynový sporák, který vydává realistické zvuky, jako při opravdovém vaření, pečení, smažení a bublání vody Blop-Blop. Kuchyňka pro děti obsahuje troubu s plechem a otevíratelnými dvířky.

Tlačítka při zapínání a vypínání vydávají zvuk Klik-Klik. Mezi další spotřebiče patří odnímatelný gril na pečení, oválný digestoř s háčky a visícím příborem, které tvoří neodmyslitelnou část kuchyňky. Po pravé straně kuchyňky je hluboký dřez na mytí nádobí, s moderním dlouhým vodovodním kohoutkem a místo na odkapávání nádobí. Chladnička je vybavena poličkami a otevíratelnými dvířky, na druhé straně kuchyňky je jídelní koutek s prostíráním. Kuchyňka pro děti Smoby obsahuje 30 kusů doplňků jako hrnec, mini pánev Tefal, moderní jídelní set, příbory, sklenice, šálky na kávu, potraviny, mléko, zeleninu a dokonce i kečup s hořčicí. S touto jedinečnou kuchyňkou si děti nájmu nekonečně mnoho možností na hru na kuchařky či pekařky. Dětská kuchyňka je prostorná a obsahuje množství úložného prostoru na jídlo a doplňky. Tak se žádné z nich nebudou povolovat po zemi. Kuchyňka Smoby funguje na 3 x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • přístupná z každé strany
 • realistické zvuky jako při vaření Blop Blop
 • 30 doplňků
 • jídelní koutek s prostíráním
 • od 3 let
 • celková výška 97 cm
 • realistická lednička
 • funguje na 3 x AA baterie
 • vhodná pro dívky i chlapce
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*38*77 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,86 kg
Barvafialová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...