Elektronická kuchyňka Bon Appétit Rouge Smoby se zvuky a 17 doplňků

Popis produktu

Dětská kuchyňka Bon Appétit Rouge patří mezi nejoblíbenější kuchyňky od renomovaného francouzského výrobce dětských hraček SMOBY. Je to elektronická kuchyňka, která vydává realistické zvuky. Splňuje všechny potřebné požadavky, které má správná kuchyňka mít na to, aby uspokojila potřeby malých kuchaře a kuchařky. Díky zvukovým efektům je velmi žádaná mezi dětmi. Kuchyňka pro děti Bon Appétit Rouge je vyrobena z kvalitního a odolného plastového materiálu, který je pevný a zároveň sametový a příjemný na dotek. Bezpečnost kuchyňky je zaručena díky stabilní konstrukci a oblým hranám. Dětská kuchyňka obsahuje množství úložného prostoru po stranách, kde si děti uskladní všechny potraviny a doplňky. Tak je všechno pěkně uloženy a nic se neztratí. Výška kuchyňky je 96 cm od země a pracovní deska je umístěna ve výšce 49 cm, čímž je přístupná pro děti od 3 let. Všechny úchytky, tlačítka a nářadí je přizpůsobeno pro malé dětské ručky tak, aby s příslušenstvím kuchyňky mohli pohodlně manipulovat.

Elektronická dětská kuchyňka SMOBY je vybavena elektrickou varnou deskou se dvěma dvouplotýnkami, které reagují na hrnec či pánev prostřednictvím realistických zvukových efektů jako při vaření, smažení, pečení či bublání vody Blop-Blop. Hlavními prvky spodní části kuchyňky je lednice s oranžovými dvířky a černým obrázkem Bon Appétit. Trouba má otevíratelná dvířka z tmavého průsvitného plastu a má i spínač a vypínač varné desky, které vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Dřez na mytí nádobí má pěkně provedený moderní kohoutek. Pracovní plocha s jídelním koutkem pěkně doplňují spodní část dětské kuchyňky. Vrchní část obsahuje digestoř půlkruhového tvaru s hodinami a háčky, z nichž visí příbor a kuchyňské nářadí. Kuchyňka pro děti má spoustu poliček z obou stran. Je to kompaktní a realistická kuchyňka, která se vzhledem přibližuje reálné kuchyňce.

Netradičním doplňkem kuchyňky je zabudovaný kávovar s velkou šálkem na kávu. Nad ním se v hlavní části kuchyňského stojanu tyčí mikrovlnná trouba, nad kterou je solnička s pepřenkou. Tato kompaktní dětská kuchyňka nevyžaduje mnoho prostoru, protože se dá opřít o stěnu. Pohodlně se s ní zahraje jedni i více dětí a touto formou v sobě rozvíjejí komunikační schopnosti a je to vhodná forma sociální interakce, při které napodobují chování dospělých. Dětská elektronická kuchyňka SMOBY je dodávána spolu s 17 kusy doplňků jako jsou talířek, skleničku, hrnec s poklicí, pánev, slánka a pepřenka, příbory, a jiné pomůcky do kuchyňky, které hru dělají zajímavou a děti nikdy neomrzí. Francouzský výrobce SMOBY se zabývá produkcí dětských hraček dlouhé roky a výsledkem jsou ty nejmodernější a nejkvalitnější dětské hračky, vyrobené c souladu s nejpřísnějšími evropskými bezpečnostními standardy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*23*63 cm
Hmotnost3,84 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...