Čtyřkolka elektronická JCB Smoby žlutá od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby dětská elektronická čtyřkolka JCB funguje na baterie. Vzhledem připomíná realistickou čtyřkolku s nápisy a nálepkami, připomínajícími stavební techniku. Je vhodná pro děti od 2 let. Dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Nastartuje ji tlačítkem, které se nachází na pravé straně. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Rozměry dětské čtyřkolky Smoby jsou 76,1 délka, 47,5 šířka a 45,8 cm výška. Po nastartování dětské čtyřkolky se pomalu začíná posouvat a dokáže vyvinout rychlost 5 km/h. Je to přiměřená rychlost, kterou dokážou zvládnout už děti od 2 let. Baterie má 6V a při plynulém chodu vydrží 2 hodiny.

V případě potřeby se dají dokoupit další náhradní baterie a tak se jízda může jednoduše prodloužit. Maximální zátěž čtyřkolky je 30-50 kg. Je to krásná čtyřkolka pro každé dítě, které se rádo vozí. Náhon je na zadních kolech. Kola jsou kvalitní a gumové, což zaručuje úžasný pocit z jízdy. Čtyřkolka pro děti JCB je stabilní a bezpečná díky pevné kovové konstrukci a kvalitním kolům, které dobře sedí na silnici. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a řídítka, které zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Výška sedací plochy je 35 cm od země. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena i díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena.

Barevné provedení v krásné oranžovo žluté a černé barvě působí dynamicky a sportovní nápisy dodávají čtyřkolce jedinečný design, který připomíná stavební techniku. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků, nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Je to úžasná hračka pro každé dítě, které se rádo vozí. Baterie se nabíjí prostřednictvím adaptéru přiloženého v balení. Čtyřkolka má nosnost 30 kg.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu76,1*47,5*45,8 cm
Výška sedací plochy35 cm
Nosnost30-50 kg
Note6V, 5 km / 1 hod
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné