Dřevěná věž Himalaya Tour Smoby dřevěná věž Himalaya Tour

Popis produktu

SMOBY dětská dřevěná prolézačka Himalaya Tour je unikátní centrum zábavy pro všechny děti. Je to skvělý komplex, který je vhodný pro děti již od 3 let. Zábavní centrum SMOBY obsahuje dětskou skluzavku s praktickým doskluzem a plochou na klouzání dlouhou až 230 cm. Děti mají k dispozici lezeckou stěnu se 6 stoupačkami, množství prolézaček, lano na šplhání s uzly, houpačku pro dvě děti i talířovou houpačku. V horní části prolézačky je vyhlídková část, kde si dítě vyleze po žebříku. Toto jedinečné a unikátní dřevěné centrum na lezení, šplhání, plazení, houpání a klouzání je vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva v kombinaci s pevným a odolným plastovým materiálem. Plastové prvky jsou vyrobeny z kvalitního pevného plastového materiálu, který je sametový na dotek a pro děti velmi bezpečný. Je obohacen o anti UV filtr, který barvy plastu chrání před vlivem přímého slunečního záření, a tak zaručuje, že barvy zůstanou krásné zářivé během dlouhých let užívání.

Výška komplexu je 250 cm. Skluzavka pro děti, která je součástí komplexu Himalaya Tour se dá během horkých letních dnů napojit na hadici, a dítě se klouže na vodě. Má tak svůj malý tobogán. Je to skvělé centrum zábavy vhodné na hru pro více dětí. Houpačka pro děti má kovovou konstrukci a je pevně upevněna na dřevěné části konstrukce. Vedle houpačky je talířová houpačka vhodná pro 1 dítě. Je světle zelené barvy a je upevněna na pevném laně. Toto centrum je vše co vaše dítě potřebuje na pěstování rovnováhy, koordinace, podporu opěrné soustavy a nekonečnou zábavu během celého dětství. Zážitkové centrum Himalaya Tour je vhodné pro děti od 3 let. Již od útlého věku se děti učí šplhat, lézt, houpat se, klouzat a lézt po lezecké stěně.

Masivní dřevěná konstrukce je pevná a odolná vůči vlivům povětrnostních podmínek. Průměr dřevěných hranolů je 10 a 8 cm. Dřevo je naturální prvek, a proto podléhá změnám při různých teplotách a vlhkosti. Průměr kmene se může mírně lišit. Postupem času se mohou objevit mírné praskliny, které neohrožují kvalitu a pevnost konstrukce. Impregnační ochrana dřeva zajišťuje účinnou ochranu vnější části dřeva. Dřevo použité pro stavbu prolézačky nebude podléhat hnilobnému procesu nejméně po dobu 10 let, což zaručuje výrobce SMOBY. Bezpečnost masivního centra zábavy je dosaženo pouze tehdy, pokud je komplex zasazený podle návodu do země. Všechny ostatní dřevěné části jsou bezpečné pro nejmenší děti. SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků na hraní pro děti všech věkových kategorii. Francouzský šarm a preciznost ve spojení z kvalitními materiály a evropskou kvalitou se snoubí v každém produktu SMOBY. Rozměry dřevěné prolézačku jsou 430*325*250 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu450*325*250 cm
Celková výška250 cm
Rozměry balení180*48*82 cm, 300*24*26 cm, 250*24*26 cm
Hmotnost156 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné