Domeček Maison Floralie HouseSmoby 14 doplňků od 3 let

Popis produktu

Dětský domeček Smoby Maison Floralie je krásný domeček pro děti se 14 doplňky. Jsou to květináče, hrábě, lopatka, malé květináče, židle a konvička. Domeček pro děti je konstruován s pevnými dvojitými stěnami. Je to velmi stabilní a bezpečný domeček. Má speciální ochranu před sluncem a anti UV filtr, díky kterému barvy domku nevyblednou. Je proveden v krásné svěží zeleno-bílé barvě, doplněný červenou střechou, oknem a dveřmi, zdobený nálepkami kytičkami. Domeček pro děti má dvojité stěny, což mu zaručuje bezpečnost a odolnost. Jsou příjemné a sametové na dotek. Domek se stane doplňkem vaší zahrady či dvora. Dítě hrou stráví dlouhé hodiny a pohodlně se v něm zahraje i více dětí. Okna a dveře se dají snadno otevírat a zavírat. Na stěně dětského domečku je elektronický zvonek pro návštěvy s příjemnou melodií, funguje na baterie. Do květináčů si děti mohou dát zeminu a zasadit kytičky, o které se děti starají, polévají a sledují, jak vyrůstají. Domek má letní zahrádku na zápraží a rolety na okně, které se dají vytahovat a stahovat. Domek má výšku 148 cm a délku 160 cm a hloubku 156 cm.

Vhodný pro děti již od 3 let. Výhodou je jeho prostornost, díky níž se v domku zahraje najednou více dětí. Francouzský výrobce dětských hraček Smoby je zárukou dlouholetých zkušeností a kvality evropského standardu, který vydrží dlouhá léta. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský zahradní domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • jedinečný dětský zahradní domek
 • dvojité plastové stěny pro větší odolnost a stabilitu
 • snadná montáž a demontáž
 • anti UV filtr chrání plast před vyblednutím
 • sametově jemný povrch
 • 14 doplňků na péči o zahrádku
 • s kuchyňskou linkou a květináči
 • plot kolem zahrádky před domečkem
 • rolety na oknech
 • elektronický zvonek
 • poloviční dvířka a mnoho oken
 • kvalitní francouzský výrobek
 • celková výška 148 cm
 • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu160*156*148 cm
Celková výška148 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné