Tříkolka Princezny Be Fun Smoby #VALUE! od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti Smoby s motivem princezen od Disney je vzhledem jedinečná tříkolka s krásnou barevnou variací růžové a fialové barvy. Dětská tříkolka vás mile překvapí svěžími barvami, které podporují fantazii a tvořivost dítěte. Jízda na tříkolce pro děti je velmi pohodlná díky kvalitním kolečkům z měkčeného plastu, které si hravě poradí i s menšími nerovnostmi. Konstrukce tříkolky je kovová, což zaručuje vysokou bezpečnost av neposlední řadě i dlouhou trvanlivost, která vám poslouží během mnoha let. Tříkolka pro děti Be Fun Princezny je bezpečná a stabilní. Dítě je fixováno během jízdy pomocí bezpečnostního pásu. Díky praktické teleskopické vodicí rodičovské ručce může rodič ovládat a korigovat směj jízdy dítěte. Je plně flexibilní, vodicí madlo se dá později, když vaše dítě jezdí samostatně, pohodlně odmontovat i bez použití nářadí.

Tříkolka je s volnoběhem na předním kole. Během jízdy se dají řídítka tříkolky vytočit maximálně v 30° úhlu. Praktickým doplňkem, který dítě plně využije je vyklápěcí zadní korba, kde si může převážet hračky či cokoliv jiného. Řídítka tříkolky se dají zablokovat, pokud chce rodič ovládat směr tříkolky. Pohádkový motiv na předních řídítkách tříkolky ji oživuje a pěkně doplňuje. Díky pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu se dětem sedí pohodlně a ani po delším čase nejsou unavené. Věková vhodnost dětské tříkolky Smoby je od 15 měsíců až do 3 let nebo do doby, kdy je vaše dítě připraveno na svůj první kolo. Pedály tříkolky jsou protiskluzové. Nosnost tříkolky je 30 kg.

Francouzská společnost Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček, které splňují nejpřísnější evropské kritéria kvality, odolnosti a zároveň mají jedinečný design, který v sobě nese francouzskou dokonalost, šarm, a preciznost. Dětská tříkolka Princezny splňuje požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Je to krásná a kvalitní tříkolka v modro-červené barevné kombinaci, která si získá přízeň vás i vaší malé ratolesti. Jízda na dětské tříkolce kromě velké zábavy a dobrodružství pomáhá dětem s rozvojem svalstva a kosterní soustavy, což příznivě působí na jeho růst. Rozměry tříkolky jsou 71*48*44,5 cm. Celá tříkolka je pěkně barevně sladěná a ozdobena nálepkami s motivem pohádky princezen. Vpředu na řídítkách je obrázek princezen.

Vlastnosti

 • pevná kovová konstrukce
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • tříbodový bezpečnostní pás
 • výškově nastavitelná rodičovská ručka
 • plastová kolečka z měkčeného plastu s tichým chodem
 • zadní vyklápěcí korba
 • od 15 měsíců
 • vyrobená ve Francii
 • přední kolo s volnoběhem
 • 30 stupňová výchylka předního kola do stran
 • nosnost 30 kg
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 15 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*52 cm
Nosnost30 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.