Pracovní dílna Black+Decker Tooly 2v1 Smoby v kufříku s 18 doplňky

Popis produktu

Smoby pracovní dílna Black+Decker Tool je souprava pracovních nástrojů v kufříku a zároveň snadno rozložitelná mini dílnička. Je vhodná pro kluky od 3 let a má příjemné šedo-oranžové barevné provedení. Zahrnuje v sobě nejdůležitější nástroje pro opravy, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře a snílek. Mezi 15 doplňky najdete 3 pracovní nástroje, bez kterých se neobejde žádný opravář, šrouby a matice. Je to nadčasová hračka s originálním designem. Prostřednictvím kufříku s nářadím se kluci hodně naučí o používání pracovních nástrojů a o tom, co vše je potřeba na různé opravy.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská souprava pro kluky Smoby s originálním designem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé opraváře. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*44*42 cm
Rozměry balení44*32*42 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné