Pracovní dílna s autem McQueen Cars Ice Smoby a 27 doplňků

Popis produktu

SMOBY pracovní dílna Cars Ice je dílnička s výbavou potřebnou pro každého opraváře, které neodolá žádný malý chlapec. Dětská dílna je vhodná pro chlapce od 3 let, přichází v balení s 27 doplňky. Mezi doplňky najdete pracovní nářadí: mechanickou vrtačku, šroubovák, šrouby, kladivo a mnoho dalších. Součástí hračky je i rozebíratelné autíčko McQueen. Tato hračka pro kluky má pracovní stolek, 3 úložné boxy pod stolem a 2 krabičky v horní části na drobné šroubky nebo jiné nářadí. Vrtačka a ostatní velké nářadí se dá zavěsit na stěny pracovní dílny. Kluci si mohou tedy své pracovní pomůcky výborně zorganizovat. Celá pracovní dílna se stolkem je laděna v červeno-černé barvě s obrázky z pohádky Auta. Pracovní stůl pro kluky4 stabilní nohy z kvalitního plastu s hladkým povrchem. Originální design pracovní dílničky a skvělé vybavení zaručí, že to bude oblíbená hračka každého malého opraváře.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce SMOBY s pohádkovým motivem.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce originálních a velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé opraváře. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*28*64 cm
Rozměry balení54*11*59 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,30 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...