Pracovní dílna Black+Decker Premier Etabli Smoby a 20 doplňků

Popis produktu

SMOBY pracovní dílna Black+Decker Premier Etabli je pracovní sada pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě mnoho zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře a snílek. Mezi 20 doplňky najdete pracovní nástroje, bez kterých se neobejde žádný opravář, například kladivo, klíč, šroubováky, šrouby, matice, svěrák, pilka, kladívko a dílky na postavení motorky. Žádný opravdový opravář nesmí fungovat bez vrtačky, kterou také najdete v balení spolu s ostatními doplňky. Na dílně pro kluky jsou i nezbytné poličky a boxy na drobné šrouby a jiné drobnosti. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu. Je to nadčasová hračka s jedinečným designem, při které se chlapci hodně naučí o používání pracovních nástrojů a o tom, co všechno je třeba při opravách v domě nebo venku.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním motorky se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská souprava pro kluky SMOBY s originálním designem. Výška dětské pracovní dílny je 78 cm.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách SMOBY je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé opraváře. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*43*78 cm
Celková výška78 cm
Rozměry balení46*13*59 cm
Hmotnost2,38 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...