Elektronický volant City Driver Smoby se zvukem, světlem a nástavcem

Popis produktu

SMOBY elektronický volant City Driver je skvělý simulátor jízdy autem, který je vhodný pro chlapce od 3 let. V balení naleznete také praktický nástavec, který se dá jednoduše upevnit na palubní desku a děti si do něj mohou vložit mobilní telefon a využít jej jako navigační systém. Dětský volant je skvělou imitací závodů, při které se dlouho zabaví každý malý závodník. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Má několik funkcí, ke kterým patří barevný displej s pohyblivou mapou, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Spolu vydává elektronický volant pro děti více než 10 různých zvukových efektů. Na displeji je mapa, která se dá posouvat. Na palubní desce je i tachometr, tlačítka na zapnutí světel, trouba, přepnutí couvání nebo jízdy vpřed. Rukojeti na volantu jsou ergonomický tvarované a velmi pohodlné.

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodnici na závodech. Celý elektronický volant je laděn v červeno-černé barvě, je lehký a má praktické rozměry, takže se dá snadno uskladnit. Dětský volant je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním se s elektronickým volantem se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Když si děti představují, že jezdí na vzrušujících závodech v různých částech světa, rozvíjí se i jejich představivost. Volant funguje na 3 AA/LR6 baterie.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*28*9 cm
Rozměry balení36*14*30 cm
Hmotnost1,03 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...