Traktor GM Fille Smoby růžový s přívěsem

Popis produktu

SMOBY dětský traktor GM Fille je originální šlapací traktor s vlečkou, který je vhodný pro dívky od 3 let. Dětský šlapací traktor otevírací kapotu, takže působí velmi realisticky. Je laděný v něžné růžové barvě, takže se zalíbí každé holčičce. Vzadu je praktický přívěs na hračky nebo jiné pomůcky pro malé řidičky. Vlečka na traktoru má 2 kolečka, dá se odpojit. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě tedy nesedí příliš vysoko. Pohodlné sedadlo lze nastavit podle potřeb dítěte. Děťátko tak na svém traktoru sedí velmi pohodlně a bezpečně, zabaví se s ním dlouhé hodiny. Může jezdit po zahradě, hřišti nebo na procházkách s rodiči a zábavně tak trávit čas na čerstvém vzduchu. Kola traktoru jsou ovládány volantem, který se dá otáčet.

Dětský traktorpevnou konstrukci, je vyroben z kvalitních materiálů. Má délku 136 cm, výšku 56 cm a šířku 45 cm. Je to ideální hračka pro všechny děti, které se nemohou dočkat, kdy vyrostou a budou moci jezdit na vlastním autě. Prostřednictvím traktoru se rozvíjejí pohybové a motorické dovednosti dítěte. Šlapáním pedálů se posiluje svalstvo na nohou. Děti si také trénují reflexy a postřeh, nabírají jistý pocit zodpovědnosti během řízení. Tráví čas venku na čerstvém vzduchu namísto času stráveného u počítače nebo televize. Když se děti hrají na stavaře nebo zemědělců, rozvíjí se tím jejich kreativita a fantazie. Šlapací traktor pro děti poskytuje mnoho možností na hru, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou i vašeho děvčátka. Traktor má řetězový pohon, jezdí velmi hladce.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách SMOBY je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro milovníky aut. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu136*56*45 cm
Rozměry balení82*40*57 cm
Hmotnost6,30 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné