Pracovní kufřík s nářadím Maxi Tools Smoby a elektronickou vrtačkou

Popis produktu

SMOBY pracovní kufřík Maxi Tools je moderní hračka pro malého kutila. Kluci, kteří rádi sledují svých otců při domácích pracích a s nadšením se hrají s pracovním nářadím, si tuto hračku zamilují. Kufřík je proveden ve stříbrné barvě a připomíná tak opravdový kufřík s nářadím. Je bohatě vybaven pracovním nářadím, jako jsou různé montážní klíče, šrouby, šroubovák, metr či dokonce elektronická vrtačka spolu obsahuje až 17 doplňků.

Elektronická​ vrtačka funguje na baterky a velmi jednoduše se ovládá a má až 5 vyměnitelných hrotů. Vše je vyrobeno z kvalitních plastů, které jsou odolné a sametově příjemné na dotek. Celý kufřík byl vyroben s velkým důrazem na bezpečnost, a proto jsou všechny hrany zaoblené. Nářadí je vytvarované tak, aby ho vědělo dítě správně uchopit a hrát se s ním. Dětský pracovní kufřík Maxi Tools je komplexně vybavena hračka pro malého kutila od francouzské společnosti SMOBY, která dodržuje nejpřísnější evropské standardy.

Hračka je vhodná pro chlapce ve věku od 3 let. Nejenže si při ní užije hromadu zábavy, ať už sám nebo s kamarády, ale si i vytříbit jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v dospělosti velmi důležitá. Navíc se naučí rozeznávat nářadí a jeho praktické využití. Kufřík má ručku a je lehký. Proto si ho malý kutil může brát všude s sebou a případně se dá jednoduše schovat. Jeho rozměry jsou 30*23*7 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*23*7 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné