Pečovatelský kufřík Máša a medvěd Smoby od 18 měsíců

Popis produktu

SMOBY multifunkční kufřík Máša a medvěd je nádherná postýlka, přebalovací pult a jídelní židle v jednom. Je to skvělá hračka pro malé pečovatelky, vhodná od 18 měsíců. Všechny 3 součásti se vejdou do dětského kufříku na kolečkách, celá souprava je laděna v růžovo-zelené barvě. Dětský pečovatelský kufřík má motiv populární pohádky Máša a medvěd. Hračka je mezi dětmi velmi oblíbená, protože se dá použít hned na několik druhů her. Postýlka je vhodná pro panenku s délkou 42 cm, má zatahovací baldachýn v jasné zelené barvě a také peřinku ve stejných barvách. Nad postýlkou ​​jsou poličky na odložení různých drobností, dají se na ně zavěsit i šatičky panenky.

Na druhé straně je jídelní židle pro panenku, ve které mohou holčičky své panenky krmit. Doplňky v balení jsou věšáky na šaty panenky, talířek ve tvaru srdíčka se lžičkou a láhev na nápoj. Když se holčičky už nechtějí hrát, kufřík se dá jednoduše zavřít a odložit, ve vrchní části má praktickou ručku na tažení. Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají rády všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Děti svou panenku koupi, krmí ji, uspávají a starají se o ni jako o své děťátko. Rozvíjejí se jejich jazykové a komunikační schopnosti, jemná motorika a pohybové dovednosti.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky SMOBY mají zářivé barvy a oblé hrany, které chrání nejmenší děti před zraněním během her. Barvy na plastových hračkách SMOBY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*47*61 cm
Celková výška61 cm
Rozměry balení45*17*52 cm
Výška rukojeti62 cm
Hmotnost1,82 kg
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...