Kosmetický stolek Hello Kitty 2v1 Smoby se židlí a 9 doplňky

Popis produktu

Smoby dětský kosmetický stolek se židlí se nese v motivu známé a u dětí velmi oblíbené kočičky Hello Kitty. Kosmetický stolek Hello Kitty je ideální hračkou a doplňkem pro všechny malé holčičky, které chtějí vypadat krásně po celý den. Dětský kosmetický stolek může sloužit nejen jako kosmetický stolek, ale i jako kadeřnictví zároveň. Má krásnou tmavěrůžovo barvu a velmi moderní design, díky čemuž působí elegantně a hravě. Je možné jej používat na podstavci, ale i bez něj. Patří k němu i krásná židle Hello Kitty a 9 zkrášlovacích doplňků pro vaší holčičku. Kosmetický stolek Hello Kitty je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů. Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše děti. Kosmetický stolek splňuje evropská kritéria kvality a bezpečnosti hraček pro vaše děti.

Díky veselému kosmetickému stolku Hello Kitty zažije vaše holčička hodiny zábavy a zkrášlování se. Kosmetický stolek Hello Kitty pro děti může vaší holčičku naučit, jak se o sebe starat. Rozměry kosmetického stolku jsou 46*28*83 cm. Je vhodný pro holčičky od 3 let. Součástí dětského kosmetického stolku Hello Kitty je i moderní růžový podstavec. Kosmetický stolek se dá používat i bez podstavce a dá se položit kdekoli na stůl či na postel. K stolku patří i židle Hello Kitty, kterou může vaše holčička využít i při jiných hrách. Židle je vysoká 28 cm a je velmi praktická. Hello Kitty kosmetický zkrášlovací stolek má tmavě růžové barvu, která je kombinovaná s bledě a bílou barvou. Velké růžové zrcadlo je vyklápateľné a dá se pohodlně nastavit jeho poloha. V jeho levém horním rohu je obrázek kočičky Hello Kitty.

Pod zrcadlem se nachází malá tajná skříňka na odkládání cenností. Pracovní plocha na dětském kosmetickém stolku obsahuje i dva malé boční pultíky. Jejich vrch se dá odklopit a pod nimi se nachází další úložný prostor na drobnosti a jiné doplňky. Dětský stolek obsahuje i uzamykatelnou zásuvku na klíček, do které si vaše parádnice může uložit doplňky a jiné cennosti. Dětský kosmetický stolek Hello Kitty tvoří i 9 doplňků, bez kterých se vaše parádnice neobejde. Patří k nim tmavorůžová čelenka do vlasů, dva prstýnky, jeden s obrázkem Hello Kitty a druhý s obrázkem srdíčka, tmavorůžový hřebínek, krásný bledě náhrdelník i s náramkem na ruku, spona do vlasů a dva růžové flakonky na voňavku, stejně s krásným obrázkem roztomilé kočičky . Dětský kosmetický stolek potěší každé děvčátko, které se rádo zkrášluje a parádí.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*28*83 cm
Celková výška83 cm
Výška pracovní plochy47 cm
Rozměry balení59*18*64 cm
Výška sedací plochy28 cm
Hmotnost2,94 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...