Domeček My House Smoby se zvonkem a UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček My House od výrobce hraček SMOBY je vyroben v krásné zeleno-šedo-bílé barvě s červenými okenicemi. Domeček pro děti je vysoký 135 cm a jeho půdorys je pravidelný. Rozměry domečku pro děti jsou 120*115*135 cm. Vnější strana domku je v cihlovém designu, a proto připomíná skutečný dětský domeček. Na dveřích má kliku, která se dá otevírat a zavírat na klíč. Má také zvonek, jejichž vydává pěkné melodie. Dětský domeček SMOBY má jedinečné dvojité stěny, což mu zaručuje stabilitu a pevnost. Oblé tvary a detaily povrchy stěn jsou jemné a sametové na dotek. Na dveřích dětského domečku My House je poštovní schránka. Má anti UV filtr, ochranu před slunečním zářením, která zaručuje, že barvy domku nevyblednou, a proto je vhodné ho mít venku na zahradě či na dvoře. Dětský domeček má dvě střešní okna s okenicemi. Krásné barvy dětského domečku zapadnou do vaší zahrady a poslouží vám dlouhá léta. Dětský domeček SMOBY je držitelem bezpečnostní známky, která vašim dětem zaručuje bezpečnost při hře. Vhodný je pro děti od 2 let a klidně se v něm zahraje 2 a více dětí.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti ÚV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti ÚV filtru je, v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček SMOBY se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. SMOBY je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka SMOBY je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti SMOBY patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček SMOBY je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček SMOBY bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení110*50*125 cm
Hmotnost28,50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...