Čajový set Hello Kitty Smoby porcelánový s 13 doplňky

Popis produktu

Smoby porcelánový čajový set Hello Kitty je krásný dětský čajový set, který je ideální pro každé holčičku, které se chce hrát na hostitelku a naservírovat svým kamarádkám pravý čaj o páté. Dětský porcelánový set je laděn ve stylu známé kočičky Hello Kitty, díky čemuž vypadá velmi dívčí, moderně a elegantně. Krásný bílý porcelán má tlusté stěny a je velmi kvalitní a odolný, díky čemuž je bezpečný pro všechny děti od 3 let. Dětský porcelánový čajový set je tvořen 13 doplňky, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení. Dětský porcelánový set Hello Kitty je vhodný i na každou dětskou oslavu.

Firma Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše děti. Dětský porcelánový set Hello Kitty je proveden v bílé barvě a doplněn o roztomilé a veselé růžové obrázky kočičky Hello Kitty a malých chutných koláčků. Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, krásného čajníku, nádobky na mlíčko nebo smetanu a malé nádobky na cukr. Porcelánový čajový set Hello Kitty vypadá velmi elegantně a je ideálním doplňkem k dětské kuchyňce.

Díky dětskému čajovému setu Hello Kitty se vaše holčička bude cítit jako skutečná hostitelka. S čajovým porcelánovým setem Hello Kitty se vaše malá princezna může naučit, jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. Rozměry balení porcelánového setu pro děti jsou 25*21*5 cm. S dětskou čajovou sadou Hello Kitty si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu pro své kamarádky. Nádherná a kvalitní čínská porcelánová čajová souprava v designu Hello Kitty se svým propracovaným a detailním provedením blíží až k sběratelským kouskům.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu13 kusový set
Rozměry balení25*21*52 cm
Hmotnost0,42 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné