Plechový čajový set Včelka Mája Smoby 14 ks

Popis produktu

SMOBY plechový čajový set Včelka Mája je krásná dětská čajová souprava, která je ideální pro každé holčičku, které se chce hrát na hostitelku a naservírovat svým kamarádkám pravý čaj o páté. Dětský čajový set je laděn ve stylu známé nezbedné Včelky Maji, jejíž příběhy a šibalství znají nejen děti, ale i dospělí Dětská čajová sada vypadá velmi dívčí, moderně a elegantně. Čajová souprava je vyrobena z kvalitního a odolného plechu, který je bezpečný a ideální pro všechny děti od 3 let. Dětský plechový čajový set je tvořen až 14 kusy doplňků, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení. Dětská čajová souprava v designu Včelka Mája je vhodná i na každou dětskou oslavu.

Firma SMOBY je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše děti. Rozměry čajového setu Včelka Mája jsou 31*9*20 cm. Dětský čajový set z plechu Včelka Mája je převeden v červeno-zelené barevné kombinaci a doplněn o barevné a usměvavé obrázky Včelky Maji, její nejlepšího a nešikovného kamaráda čmeláka Vilka a jejich moudrého přítele lučního koníka FlipaČajový set pro děti se skládá ze 4 velkých talířků na zákusky, 4 čajových šálků s ouškem včetně podšálky, krásného velkého čajníku a krásné a velké tácky, na níž mohou vaše dětičky servírovat čaj.

Dětský čajový set Včelka Mája vypadá velmi hravě a roztomile a je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Díky dětskému čajovému setu se vaše holčička bude cítit jako skutečná hostitelka. S čajovou plechovou soupravou Včelka Mája se vaše malá princezna může naučit, jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. Děti si hrou také zdokonalují komunikační schopnosti a upevňují vztahy mezi kamarády a vrstevníky. S dětskou čajovou sadou Včelka Mája si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít svou vlastní malou čajovnu. Nádherná a kvalitní čajová souprava se svým propracovaným a detailním provedením blíží téměř k sběratelským kouskům.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení31*9*20 cm
Hmotnost0,49 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...