Elektronická řídítka City Bike Smoby se zvukem, světlem a nástavcem

Popis produktu

SMOBY elektronické řídítka City Biker jsou skvělí simulátor jízdy autem nebo motorkou, který je vhodný pro chlapce od 3 let. V balení naleznete také praktický držák na telefon, který se dá využít jako navigační systém. Dětské řídítka jsou úžasnou imitací závodů, při které se dlouho zabaví každý malý závodník. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Mají několik funkcí, ke kterým patří barevný displej s pohyblivou mapou, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Spolu vydávají elektronické řídítka pro děti více než 10 různých zvukových efektů. Na displeji je mapa, která se dá posouvat. Na palubní desce je i tachometr, tlačítka na zapnutí světel, trouba, přepnutí couvání nebo jízdy vpřed.

Jízda na motorce je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodnici na závodech. Celé elektronické řídítka jsou laděny v černo-žluté závodnická barvě. Mají malé rozměry a jsou lehké, proto se dají velmi snadno přenášet i uskladňovat. Dětské elektronické řídítka jsou velmi zábavnou hračkou, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním se s elektronickými řídítky se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Když si děti představují, že jezdí na vzrušujících závodech v různých částech světa, rozvíjí se i jejich představivost. Řídítka fungují na 5 AA/LR6 baterií.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*28*9 cm
Rozměry balení36*14*30 cm
Hmotnost1,03 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...