Nafukovací lehátko Cotoons Smoby s hrazdičkou od 3 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské nafukovací křeslo-lehátko a postýlka s hrazdičkou a chrastítky je unikátní doplněk pro děti ve věku od 3 měsíců. Tento doplněk na hraní je ideální pro cestování nebo na domácí využití. Nafukovací křeslo Cotoons je centrum dětské zábavy, které je zároveň bezpečné. Nafukovací křeslo pro děti je v pevného gumového materiálu, který je měkký a tak si dítě neublíží o žádnou hranu. Je to bezpečná vypolstrovaná postýlka textilem, který se dá prát při ušpinění.

Modrozelené nafukovací lehátko se žlutou hrazdou slouží dětem na hraní, odpočinek a zároveň pomáhá dětem se stabilitou, když se pomaličku začínají zvedat. Na hrazdičce jsou zavěšeny milé hračky se série dětských postaviček pro nejmenší Cotoons - žabka Wabap a krásný plyšový motýlek. Křeslo pro nejmenší děti lze později pohodlně uložit a nezabírá mnoho místa. Rozměry produktu jsou 74*60*53 cm. Jako součást křesla je malé zrcátko, přes které dítě může sledovat odraz v něm.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Materiál křesla je gumový příjemný na dotek. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Děti hru v nafukovacím křesle zbožňují. Je to zároveň bezpečná a stabilní sedačka pro dítě, v němž stráví dlouhé hodiny hrou. Ideální pro dítě na hraní, které se učí první pohyby, pevné a měkké okolí kolem něj.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*60*53
Rozměry balení51*7*44 cm
Hmotnost1,04 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...