Nafukovací lehátko Baby Cotoons Smoby růžové od 3 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské nafukovací křeslo-lehátko a postýlka s hrazdičkou a chrastítky je unikátní doplněk pro děti ve věku od 3 měsíců. Tento doplněk na hraní je ideální pro cestování nebo na domácí využití. Nafukovací křeslo Baby Cotoons je centrum dětské zábavy, které je zároveň bezpečné. Nafukovací křeslo pro děti je v pevného gumového materiálu, který je měkký a tak si dítě neublíží o žádnou hranu.

Je to bezpečná vypolstrovaná postýlka textilem, který se dá prát při ušpinění. Růžovo-zelené nafukovací křeslo se žlutou hrazdou slouží dětem na hraní, odpočinek a zároveň pomáhá dětem se stabilitou, když se pomaličku začínají zvedat. Na hrazdičce jsou zavěšeny milé hračky se série dětských postaviček pro nejmenší Cotoons. Křeslo pro nejmenší děti lze později pohodlně uložit a nezabírá mnoho místa. Rozměry produktu jsou 100*110*45 cm.

Jako součást křesla je malé zrcátko, přes které dítě může sledovat odraz v něm. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Materiál křesla je gumový příjemný na dotek. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Děti hru v nafukovacím křesle zbožňují. Je to zároveň bezpečná a stabilní sedačka pro dítě, v němž stráví dlouhé hodiny hrou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*110*45 cm
Rozměry balení49*40*22 cm
Hmotnost2,3 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...