Chodítko a kočárek Minnie pro panenku Smoby od 12 měsíců

Popis produktu

SMOBY dětské chodítko a kočárek Minnie pro panenku v jednom je skvělá pomůcka a zároveň hračka pro děti již od 12 měsíců. Výška rukojeti kočárku je 47 cm. Dítě ho používá jako kočárek pro panenku, a zároveň se o stabilní a pevný kočárek může bezpečně opírat. Takto si děti posilují nožky a zároveň se hrají. Dětský kočárek a chodítko Minnie má praktickou brzdu na předních kolech, která zabrání vozíku aby převrženo. Pokud přední kola zaregistrují prázdno pod koly, automaticky zabrzdí a nepustí dítě dále (například před schody). Kočárek a chodítko jsou vhodné pro panenku s rozměrem 42 cm.

Vysoká bezpečnost je zaručena i díky široce rozloženým kolům, které kočárku pro panenku zaručují bezpečný chod bez nehody. Kočárek pro panenku ve stylu dětské oblíbené pohádkové postavičky Minnie oválný tvar. Oblé tvary dávají celkovému designu velmi jedinečný ráz a zároveň jsou pro dítě bezpečné. Dětský kočárek je proveden v růžové barvě v kombinaci se sytou zelenou a hezkými obrázky Minnie s mašlí. Produkty SMOBY mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Produkt je vyroben z kvalitních plastových materiálů vysoké odolnosti. Zároveň jsou jemné a sametové na dotek. SMOBY je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry kočárku pro děti jsou 51*43*47 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*43*47 cm
Rozměry balení44*15*55 cm
Hmotnost2,31 kg
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...