Kolečkové brusle Máša a medvěd Smoby s chrániči a nastavitelnou velikostí

Popis produktu

SMOBY dětské brusle Máša a medvěd jsou krásný sportovní doplněk s pohádkovým motivem, který je vhodný pro dívky od 3 let. Pohádka Máša a medvěd je dnes mezi dětmi velmi oblíbená, proto jsou tyto brusle nezbytným doplňkem i pro vaši malou princeznu. Navíc v balení naleznete také stylové chrániče na kolena, které pěkně ladí s bruslemi. Dítě si může své oblíbené brusle a chrániče sbalit do praktické průsvitné tašky na zip. Dětské brusle mají 4 kolečka, proto na ně děti stojí stabilně, mohou se učit udržovat rovnováhu. Mají jednoduchý brzdící systém: stačí, když dítě prohne chodidlo dopředu a brusle se dají zabrzdit. Nejlepší věc na dětských bruslích SMOBY je, že se dá nastavit jejich velikost, brusle rostou s dítětem. Mají nastavitelnou velikost 25-32 cm.

Brusle se 4 kolečky jsou lehoučké, jsou sametové na dotek. Kolečka zajišťují pohodlnou a hladkou jízdu, díky které děti stráví mnoho času na čerstvém vzduchu. Je třeba učit děti aktivnímu životnímu stylu, pěstovat v nich lásku k přírodě a k čerstvému ​​vzduchu. Dětské kolečkové brusle Máša a medvěd jsou na to vynikajícím prostředkem. Děti si posilují svalstvo na nohách, učí se koordinovat své pohyby, udržovat rovnováhu. Obrázky z pohádky Máša a medvěd a zeleno-růžové zbarvení navíc zaručují, že vaše děťátko vynikne na každé procházce či dětském hřišti. Je to velmi stylový a originální doplněk pro každou dívku.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé sportovkyně. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu25-32 cm
Rozměry balení30*14*29 cm
Hmotnost0,90 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...