Školní lavice Mimoni Smoby s 20 doplňky žluto-modrá

Popis produktu

Smoby školní lavice Mimoni je nádherná lavice na kreslení s pohádkovým motivem vhodná pro děti od 3 let. Dětská školní lavicežluto-modrou barvu, což jsou barvy typické pro pohádku Mimoni. Pohádky Mimoni a Já, padouch jsou stále velmi oblíbené mezi všemi dětmi, proto lavici Minions určitě neodolá žádné děťátko. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Součástí lavice na kreslení je 20 doplňků, ke kterým patří různé omalovánky, nálepky a psací potřeby. Na dětské pohádkové lavici se dá velmi pohodlně kreslit a psát, protože je mírně nakloněná a přizpůsobí se tak potřebám dítěte. Na vrchu stolu jsou boxy na kreslicí a psací pomůcky, aby dítěti nepadaly na zem.

Pod deskou na psaní a kreslení je opěrka na nohy, aby dítě sedělo co nejpohodlnější. Se školní lavicí se mohou nejmenší děti hrát na školní vyučování a připravovat se tak na dny, kdy bude jedna opravdová lavice ve škole patřit jim. Velmi dobrým způsobem se tak rozvíjí dětská fantazie a kreativita. Díky opěrce na nohy a pohodlnému sedadlu se také dítě učí jak zdravě a správně sedět. Manipulací s drobnými kreslícími potřebami se rozvíjí i jemná motorika, při vybarvování obrázků si děti trénují koncentraci a trpělivost. Na školní lavici si děti v předškolním nebo mladším školním věku mohou kreslit nebo se učit ze svého slabikář. Rozměry lavice pro malé školáky jsou 55*58*54 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé umělce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné