Školní magnetická tabule Smoby oboustranná, polohovatelná s kovovou konstrukcí a 61 doplňky oranžovo-zelená

Popis produktu

Smoby tabule na kreslení Evolutif je krásná oranžovo zelená, 125 cm vysoká, oboustranná magnetická tabule pro děti. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixem a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbičkou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je polička na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixů, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Nožičky podstavce jsou výškově nastavitelné do 5 pozic od 80 do 125 cm. Polička na uložení tužek a pomůcek se dá uzavřít a tak dítě neztratí žádnou z nich, což je jednoduché a praktické na úklid.

Balení dětské tabule je dodáváno s ABC setem magnetických písmenek, perem, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Tabule pro děti je provedena v krásné oranžovo zelené barvě. Celkem obsahuje 61 kusů doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s jejichž mohou vytvářet obrazce. Dětská tabule je vhodná již pro děti od 3 let.

Při hře si děti cvičí fantazii a kreslící schopnosti. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se praktický poskládat na malý rozměr, čímž je jednoduše skladná. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Smoby je francouzský výrobce hraček s dlouholetou tradicí, čímž je zárukou kvality evropského standardu. Rozměry produktu jsou 63*63*125 cm.

Doprava nad 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška80 -125 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Hmotnost6,48 kg
Objemnastavitelna od 80 - 125 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné