Kytara Hello Kitty Smoby elektronická růžovo-černá

Popis produktu

Smoby elektronická kytara Hello Kitty je skvělou hračkou pro každou malou hudebnice, která touží vlastnit krásnou kytaru a rozjet tak svoji vlastní vysněnou hudební kariéru. Dětská kytara Hello Kitty má krásný moderní design, je laděná v černo-růžové barvě a je ideální pro každou malou rockovou hvězdu. Kytara pro děti Hello Kitty je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou zároveň i odolné a dlouho vydrží. Je vhodnou hračkou pro všechny holčičky od 3 let, které rády hrají na hudební nástroje a z nichž jednoho dne vyrostou skutečné velké hudební hvězdy. Rozměry dětské elektronické kytary Hello Kitty jsou 55*40*19 cm.

Francouzský výrobce hraček pro děti Smoby je renomovaná společnost se zárukou dlouhodobé a nejvyšší kvality hraček pro vaše malé ratolesti. Kytara pro děti funguje na baterie 3 x AA/LR6 a obsahuje řadu zvukových efektů, se kterými Váša talentovaná hudebnice zažije velké množství zábavy. Elektronická kytara na baterie Hello Kitty je ideální pro každou malou rockerku. Dětská elektronická kytara pro holčičky ve stylu Hello Kitty obsahuje hned několik funkcí a krásných zvukových efektů, bez kterých se vaše malá hudebnice neobejde. Ve středu kytary jsou 4 knoflíky stříbrné barvy, jejichž stlačením se spustí různé hudební melodie.

Kytara pro děti obsahuje také tlačítka pro nastavení tempa, přičemž si vaše holčička může nastavit 3 základní druhy tempa, podle toho jak to její samé nejvíce vyhovuje. Kytara obsahuje kromě tlačítka pro zapnutí a vypnutí kytary i tlačítka na hudební efekty, takže vaše malá hudebnice se bude cítit, jako kdyby vystupovala na skutečném koncertě a v sále plné její fanoušky. Dětská kytara obsahuje i 6 černých strun a popruh šedé barvy, takže vaše holčička si může kytaru pohodlně převěsit přes sebe. Díky kytaře v motivu Hello Kitty se vaše děti mohou naučit hudbě, rytmu a můžete v nich rozvinout příští talent a vášeň pro skutečné hudební nástroje a hudbu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*4*19 cm
Rozměry balení20*57*51 cm
Hmotnost0,50 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.