Tabule magnetická oboustranná Smoby s poličkou, kovovou konstrukcí a 60 doplňky žluto-oranžová

Popis produktu

Smoby tabule na kreslení Grands pro děti je 125 cm vysoká magnetická oboustranná tabule pro děti. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixem a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbičkou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je polička na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixů, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Nožičky podstavce jsou výškově nastavitelné do 5 pozic od 80 do 125 cm. Polička na uložení tužek a pomůcek se dá uzavřít a tak dítě neztratí žádnou z nich, což je jednoduché a praktické na úklid.

Balení dětské tabule je dodáváno s ABC setem magnetických písmenek, perem, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Tabule pro děti je provedena v krásné žluto-červené barvě s pěkným ozdobným motivem tužek. Celkem obsahuje 60 doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s jejichž mohou vytvářet obrazce. Dětská tabule je vhodná již pro děti od 3 let. Při hře si děti cvičí fantazii a kreslící schopnosti. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se praktický poskládat na malý rozměr, čímž je jednoduše skladná.

Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Smoby je francouzský výrobce hraček s dlouholetou tradicí, čímž je zárukou kvality evropského standardu. Rozměry produktu jsou 63*63*125 cm. Rozměry magnetické tabule jsou 45*48 cm, kreslící části 54*51 cm a výška spodní části kreslící plochy od země je 75 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Výška pracovní plochy75 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Hmotnost6,48 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné