Elektronická kuchyňka French Touch Tefal Excellence Smoby se zvuky a 30 doplňků

Popis produktu

Dětská kuchyňka French Touch Tefal Excellence od francouzského renomovaného výrobce dětských hraček SMOBY je krásná realistická kuchyňská linka s jedinečným designem. Barevné provedení ocelové stříbrné barvy s královskou tmavě fialovou barvou působí realisticky a zároveň je to barevná kombinace, která dominuje u architektů a interiérových designérů současné doby. Tato jedinečná a elegantní kuchyňka je dlouhá 115 cm. Má výšku 97 cm a hloubku 41 cm. Pracovní deska je ve výšce 50 cm. Každý detail, tlačítko, úchytky i doplněk kuchyňky je přizpůsoben pro malé ručky dítěte od 3 let. Dětská elektronická kuchyňka French Touch obsahuje celkem 30 kusů doplňků, které hru dělají jedinečnou a ozvláštňují ji. K doplňkům kuchyňky patří repliky potravin, hrnec na guláš, mini Tefal pánev, moderní jídelní set, příbory, nádobí, šálky na kávu, potraviny, mléko, zelenina, kečup s hořčicí, kuchyňské náčiní, hrnec s poklicí, kontaktní gril, zelenina a různé nádobky.

Kuchyňka pro děti je vybavena kompletní sadou spotřebičů. Spodní část kuchyňky obsahuje troubu s průsvitnými dvířky, přes která dítě sleduje, jak se jídlo peče. Z levé strany je velká lednice, se spoustou úložného prostoru, kde si děti odloží potraviny. Všechno má své místo a tak se nic nepovaluje a neztratí. Pracovní plocha dětskej kuchyňky French Touch má dřez na mytí nádobí s vysoušečem nádobí. Na obou koncích kuchyňské linky je jídelní stůl na prostírání. Plynový sporák kuchyňky má 2 plynové plotýnky, které po položení hrnce nebo pánve vydávají realistický zvuk jako při opravdovém vaření, pečení, smažení a bublání vody Blop-Blop. Velká trouba s otevíratelnými dvířky při zapínání vydává mechanicky zvuk Klik-Klik.

Za plotýnkami sporáku je umístěn kontaktní gril, který je velmi zajímavým doplňkem kuchyňky. Stojan tvoří ústřední část kuchyňky. Nad ní se tyčí oblá fialová digestoř s háčky, na kterých visí příbory a nářadí do kuchyňky. Na panelu je krásný obrázek s nápisem French Touch Excellence a nad ním jsou pěkné hodinky. Kuchyňka je přístupná z každé strany, což umožňuje hru pro více dětí, takovýmto způsobem v sobě pěstují vzájemné komunikační schopnosti a je to forma sociální interakce, při které napodobují dospělé. Je to velmi oblíbená kuchyňka pro děti s příjemným designem a oblými tvary, které jsou moderní a bezpečné. Je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou pevné, odolné a zároveň příjemné a sametové na dotek. Kuchyňka SMOBY je bezpečná a stabilní, stojí na třech pilířích. Je to kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější kritéria bezpečnosti. Funguje na 3 AA baterie, které nejsou součástí balení.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115x41x97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení76*38*97 cm
Hmotnost7,36 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.