Žehlicí prkno Smoby béžové s elektronickou žehličkou Tefal

Popis produktu

SMOBY deska na žehlení pro děti a dětská elektronická žehlička jsou určeny pro všechny děti, které rádi pomáhají při žehlení a chtějí mít vlastní žehlící set. Je ideální hračkou pro všechny malé pomocníky od 3 let. Dětská deska na žehlení má pevnou konstrukci a její povrch je příjemný na dotek, čímž zaručuje dlouhodobou a příjemnou zábavu pro vaše dětičky. Součástí setu na žehlení je i 9 doplňků na žehlení, které vašemu malému pomocníkovi žehlení usnadní a zpříjemní. Díky elektronické žehličce Tefal se zvukem bude žehlení probíhat jako ve skutečnosti. Žehlička pro děti Tefal Avantis 120 je díky svým funkcím a designu téměř k nerozeznání od jejího skutečné předlohy. Použité jsou vysoce kvalitní a odolné plastové materiály, což umožňuje autentický vzhled žehlicího prkna a dětské žehličky pro děti.

SMOBY je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou kvalitních dětských hraček pro vaše děti. Všechny hračky splňují evropská kritéria kvality a bezpečnosti. Díky dětské žehlicí desce s elektronickou žehličkou Tefal mohou děti žehlit oblečení přesně jako jejich maminky. Rozměry žehlícího prkna pro děti jsou 69*49*23 cm. Dětská žehlicí prkno je provedeno v krémové a bílé barevné kombinaci, která spolu dokonale ladí. Deska pro děti je stabilní a dá se jednoduše složit a rozložit. Deska na žehlení pro děti působí velmi moderně a vypadá skutečně realisticky. Povrch žehlícího prkna je ozdobenými milými motivy květin oranžové barvy, díky čemuž bude žehlení pro děti mnohem zábavnější a radostněji. Žehlicí prkno má i stojan na položení žehličky a prostor na připnutí štipčekov.

Součástí žehlícího výbavy je i elektronická žehlička Tefal Avantis 120, která je realistickým kopií originálu. Stejně jako stojan na žehlení, i žehlička je provedena v krémově bílé barvě, díky čemuž spolu krásně ladí. Žehlička funguje na baterie 2 x AA/LR6, má knoflíky na zapnutí a vypnutí, vydává zvuky a svítí při žehlení jako skutečná žehlička. Obsahuje i knoflík, který symbolizuje napařování žehličky a knoflík pro nastavení teploty. Set na žehlení pro děti je doplněn i o dva praktické věšáky oranžové barvy, na které děti mohou pověsit vyžehlené oblečení. Kromě toho mohou použít 5 kolíčků ve tvaru kvítku oranžové barvy, které mají na žehlicím prkně své místo. Součástí výbavy na žehlení pro děti je i rozprašovač. Společným žehlením vytváříte u dětí od malička návyky na pořádek a ukazujete jim, že žehlení může být i zábavné.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*49*23 cm
Rozměry balení35*12*70 cm
Hmotnost1,80 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné