Čtyřkolka Spiderman III Smoby na šlapání

Popis produktu

Smoby dětská čtyřkolka na šlapání s pedály je provedena v oblíbeném dětském motivu komiksové postavičky Spiderman III olepená pěknými nálepkami. Je vhodná pro děti od 3 let. Čtyřkolka pro děti je na řetězový pohon, podobně jako kolo a dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Jízdou na pedálové čtyřkolce dítě nabírá koordinaci a pohybovou dovednost. Posiluje svaly a pohybem na čerstvém vzduchu si upevňuje zdraví.

Ergonomické a pohodlné sedadlo a řídítka zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Rozměry čtyřkolky pro děti na řetězový pohon jsou 96*50*63 cm. Výška sedací plochy je 38 cm od země. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena. Barevné provedení v modré, červené a černé barvě působí dynamicky a motiv Spidermana je velmi oblíbený u malých chlapců. Řídítka čtyřkolky, jako i její kostra, mají pevnou kovovou konstrukci.

V zadní části čtyřkolky za sedadlem jsou plastové křídla. Čtyřkolka stojí na 4 pevných kolech a její celkový design má aerodynamické vlastnosti. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků, nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Má nosnost 30 kg.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu96*50*63 cm
Výška sedací plochy38 cm
Nosnost30 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné