Čtyřkolka autíčko Go Kart Spiderman Smoby červeno-modrá

Popis produktu

SMOBY dětská šlapací čtyřkolka autíčko Go Kart je provedena ve stylu komiksové postavičky Spiderman, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Čtyřkolka pro děti Go Kart Spiderman má pevnou kovovou konstrukci. Šlapací čtyřkolka pro dětiruční i nožní brzdu, aby byl zajištěn bezpečný dojezd do cíle. Přední kola dětského autíčka se snadno ovládají volantem, který má rádius 30 stupňů do pravé a levé strany. Všechny 4 kola mají protiskluzovou úpravu a jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů. Sedadlo i volant Go Kart čtyřkolky jsou polohovatelné dopředu i dozadu.

Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky přizpůsobené, což zaručuje dlouhou jízdu, aniž bylo dítě unavené. Barevné provedení Go Kart Spiderman je v krásné kombinaci syté červené barvy s tmavě modrou s obrázkem postavičky Spiderman. Čtyřkolka je vhodná pro děti od 3 let. Dítě šlape pedál a kroutí volantem. Prostřednictvím jízdy na čtyřkolce pro děti Go Kart si dítě pěstuje vztah ke sportu od útlého dětství.

Jízda je skvělá aktivita pro každé dítě, jejímž prostřednictvím si rozvíjejí svaly na nohou a pohybem na čerstvém vzduchu si udržují zdraví. Rozměry dětské čtyřkolky Go Kart SMOBY jsou 100 cm délka, 58 cm šířka a 52 cm výška. SMOBY GO Kart autíčko je vyrobeno z pevných a odolných plastových materiálů v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí. Francouzský výrobce SMOBY je zárukou vysoké kvality a jedinečného designu. Hračka dětem vydrží dlouhá léta, a jízda na čtyřkolce pro děti se stane skvělým způsobem trávení volného času.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*58*52 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné