Čtyřkolka Go Kart Maxi Gonflables Smoby s nafukovacími koly

Popis produktu

SMOBY dětská šlapací čtyřkolka autíčko Go Kart Gonglables je krásná sytě červená čtyřkolka, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Čtyřkolka pro děti Go Kart má pevnou kovovou konstrukci a pevné gumové nafukovací kola s protiskluzovými vlastnostmi. Šlapací čtyřkolka pro děti ruční i nožní brzdu, aby byl zajištěn bezpečný dojezd do cíle. Přední kola dětského autíčka se snadno ovládají volantem, který má rádius 30 stupňů do pravé a levé strany. Všechny 4 kola mají protiskluzovou úpravu a jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů. Má snadno ovladatelný řetězový pohon, jako kolo.

Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky přizpůsobené, což zaručuje dlouhou jízdu, aniž bylo dítě unavené. Barevné provedení Go Kart Gonglables je v krásné kombinaci syté červené barvy, které působí energicky a dynamicky. Černé doplňky spolu s červenými koly oživí celkový dojem autíčka. Čtyřkolka je vhodná pro děti od 3 let. Dítě šlape pedály a kroutí volantem. Prostřednictvím jízdy na čtyřkolce pro děti Go Kart si dítě pěstuje vztah ke sportu od útlého dětství.

Sedadlo i volant, se dá posouvat dopředu a dozadu podle délky nohou dítěte. Jízda je skvělá aktivita pro každé dítě, jejímž prostřednictvím si rozvíjejí svaly na nohou a pohybem na čerstvém vzduchu si udržují zdraví. Rozměry dětské čtyřkolky Go Kart SMOBY jsou 100 cm délka, 58 cm šířka a 52 cm výška. Go Kart je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí. Francouzský výrobce SMOBY je zárukou vysoké kvality a jedinečného designu. Hračka dětem vydrží dlouhá léta, a jízda na čtyřkolce pro děti se stane skvělým způsobem trávení volného času.Go Kart je vhodná pro děti od 3 let.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*58*52 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné