Čtyřkolka autíčko Go Kart Judez Smoby stříbrná

Popis produktu

SMOBY dětská šlapací čtyřkolka autíčko Go Kart Judez je velmi oblíbenou u všech dětí. Je provedena ve stylu závodního autíčka. Čtyřkolka pro děti Go Kart Judez má pevnou kovovou konstrukci. Šlapací čtyřkolka pro dětiruční i nožní brzdu, aby byl zajištěn bezpečný dojezd do cíle. Přední kola dětského autíčka se snadno ovládají volantem, který má rádius 30 stupňů do pravé a levé strany. Všechny 4 kola mají protiskluzovou úpravu a jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů.

Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky přizpůsobené, což zaručuje dlouhou jízdu, aniž bylo dítě unavené. Barevné provedení Go Kart Judez je v krásné kombinaci stříbrné konstrukce s černými a červenými doplňky. Čtyřkolka je vhodná pro děti od 3 let. Dítě šlape pedál a kroutí volantem. Prostřednictvím jízdy na čtyřkolce pro děti Go Kart si dítě pěstuje vztah ke sportu od útlého dětství. Sedadlo i volant jsou polohovatelné dopředu a dozadu. Jsou tak plně přizpůsobivé výšce dítěte.

Jízda je skvělá aktivita pro každé dítě, jejímž prostřednictvím si rozvíjejí svaly na nohou a pohybem na čerstvém vzduchu si udržují zdraví. Rozměry dětské čtyřkolky Go Kart SMOBY jsou 100 cm délka, 58 cm šířka a 52 cm výška. Go Kart je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí. Francouzský výrobce SMOBY je zárukou vysoké kvality a jedinečného designu. Hračka dětem vydrží dlouhá léta, a jízda na čtyřkolce pro děti se stane skvělým způsobem trávení volného času.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné