Čtyřkolka autíčko Go Kart Cars II Smoby červená

Popis produktu

SMOBY dětská šlapací čtyřkolka autíčko Go Kart Cars II je krásná sytě červená čtyřkolka s obrázkem z pohádky Cars, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Čtyřkolka pro děti Go Kart Cars II má pevnou kovovou konstrukci a pevné gumové kola s protiskluzovými vlastnostmi. Šlapací čtyřkolka pro dětiruční i nožní brzdu, aby byl zajištěn bezpečný dojezd do cíle. Přední kola dětského autíčka se snadno ovládají volantem, který má rádius 30 stupňů do pravé a levé strany. Všechny 4 kola mají protiskluzovou úpravu a jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů. Má snadno ovladatelný řetězový pohon, jako kolo.

Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky přizpůsobené, což zaručuje dlouhou jízdu, aniž bylo dítě unavené. Barevné provedení Go Kart Cars II je v krásné kombinaci syté červené barvy, které působí energicky a dynamicky. Černé doplňky spolu s červenými koly oživí celkový dojem autíčka. Čtyřkolka je vhodná pro děti od 3 let. Dítě šlape pedály a kroutí volantem. Prostřednictvím jízdy na čtyřkolce pro děti Go Kart si dítě pěstuje vztah ke sportu od útlého dětství. Sedadlo se dá posouvat dopředu a dozadu podle délky nohou dítěte.

Jízda je skvělá aktivita pro každé dítě, jejímž prostřednictvím si rozvíjejí svaly na nohou a pohybem na čerstvém vzduchu si udržují zdraví. Rozměry dětské čtyřkolky Go Kart SMOBY jsou 100 cm délka, 58 cm šířka a 52 cm výška. Go Kart je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí. Francouzský výrobce SMOBY je zárukou vysoké kvality a jedinečného designu. Hračka dětem vydrží dlouhá léta, a jízda na čtyřkolce pro děti se stane skvělým způsobem trávení volného času.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*58*52 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...