Sedátko do vody Cotoons žába Wabap Smoby růžové

Popis produktu

SMOBY Cotoons sedátko do vody žába Wabap je nový design sedátka pro nejmenší děti od 6 měsíců. Je to sedátko do vody pro děti, ve kterém se dětičky při sezení cítí bezpečně, stabilně a mohou se koupat s úsměvem na tváři. Sedátko pro děti je vyrobeno z kvalitního jemného plastu s oblými měkkými tvary. Dětské sedátko je ergonomicky tvarované tak, aby se dítě cítilo pohodlně a zároveň nebylo omezováno při hře ve vaně. Celé sedátko pro děti má kombinaci dvou krásných růžových odstínů, kromě vnitřní sedací části, která je bílá.

Sedátko pro nejmenší děti se skládá ze dvou částí 2v1, ze stolku s hračkami a z křesla. Stolek se přitlačením přicvaknou ke křeslu a tažením zelené hlavy žáby se tlačítko uvolní. Po odepnutí hrací stolek odložíme a dítě pohodlně vyjmeme z vody. Na spodní části křesla se nacházejí přísavky, díky kterým křeslo drží pevně a stabilně na povrchu vany. Sedátko tak při používání ve vodě neklouže po vaně, a dítě může bezpečně sedět na jednom místě. Dětské sedátko do vany jednoduchým pohybem uvolníte ze spodku vany po koupání.

Sedátko pro děti má na zadní straně opěradla značku, po kterou se doporučuje napustit vodu do vany, aby se děťátko mohlo bezpečně a bez újmy hrát ve vodě. Hrací stolek nabízí spoustu zábavy pro malé dítě. Z velké žluté kytičky teče voda jako ze sprchy na žabku. Žabka sedí v bazénu s otáčejícím se vodním mlýnem, přes který vytéká voda. Cotoons postavička žabka Wabap stříká vodu a přitom se koupe ve svém bazéniku. SMOBY, francouzský výrobce hraček, je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*34*12,7 cm
Rozměry balení38*54*18 cm
Hmotnost1,13 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...