Kaleidoskop s kuličkami Cotoons Smoby barevný od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby kaleidoskop Cotoons je plněný kuličkami. Hračka je vhodná pro nejmenší dětičky od půl roku, s motivem postaviček Cotoons, s kuličkami, které při hře chrastí. Hračka pro nejmenší má velký průzor, do kterého se děťátko při hře dívá. Otvor ke zhlédnutí je dostatečně velký, aby i takové malé dítě přes něj vidělo. Při hře se po každém pohybu ručičkou změní pohádkové obrazce, které dětská hračka obsahuje. Hračka pro děti obsahuje různé obrázky ve stylu postaviček Cotoons.

Při otáčení se v otvoru mění, a děťátko nemusí mhouřit, aby na ně dobře dohlédlo. Dětský kaleidoskop má po obou stranách modré, dostatečně velké a pohodlné úchyty pro malé dětské ručky. Hračka pro děti má průsvitný obal, přes který je vidět spirálu s barevnými kuličkami. Na spirále je velký barevný obrázek, se kterým je hra vždy zábavná a jiná. Dětská hračka zabaví vaše děťátko na dlouhé hodiny.

S touto hračkou začíná velké objevování. Je to zázračný předmět pro nejmenší. Vhodná pro dětičky od 6 měsíců. Její hrany jsou oblé, kuličky jsou uzavřeny, a tak nevypadnou - hra s hračkou je bezpečná. Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček, které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadného plastového materiálu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu8*12*16 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení8*12*24 cm
Hmotnost0,20 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné