Chodítko Cotoons Locopousse Smoby se světlem, zvukem a brzdou od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské chodítko Cotoons Locopousse se světlem a zvukem je unikátní chodítko provedeno ve tvaru vlakového lokomotivy. Toto provedení je veselé, barevné a děti ho mají velmi v oblibě. Chodítko je se světlem a zvukem, který se ozývá, když je chodítko pro děti v pohybu. Je vhodné pro děti od 12 měsíců. Dětem pomáhá při jejich prvních krůčcích s koordinací a stabilitou těla a také posiluje jejich svalstvo, a dává jim pocit opory ze tří stran. Ručka chodítka je v ideální výšce pro malé dítě, i když se neudrží rukojeťmi, umí se pohodlně opřít a nepadne.

Dětské chodítkopraktickou brzdu na předních kolech, která zabrání vozíku aby převrženo. Pokud přední kola zaregistrují vzduchoprázdno pod koly, automaticky zabrzdí a nepustí dítě dále (například před schody). Chodito ve tvaru lokomotivy je ve veselé barevné kombinaci bílé, zelené a oranžové barvy s motivem oblíbených hrdinů ze série Cotoons.

Je to elektronická hračka, která vydává zvuky a svítí. Děti se zabaví i ukládáním barevných kroužků v přední části lokomotivy. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Dětské chodítko má pevné plastové kola. Materiál chodítka je příjemný na dotek. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Rozměry produktu jsou 46*50*40 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*50*40 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné