Autodílna Auta Neotech Racers Smoby s nástroji a autem McQueen

Popis produktu

Smoby dětská autodílna Cars Neontech Racers v kufříku je moderní hračka s krásným designem. Ideální pro malé chlapce, kteří se rádi hrají s nářadím a milují autíčka. Kufřík, včetně autíčka a všech doplňků, je vyroben z kvalitních plastů, které jsou příjemné na dotek a zároveň sú velmi odolné a dlouho vydrží. Při výrobě se dbalo na bezpečnost, proto jsou všechny tvary zaoblené, což navíc dodává hračce moderní vzhled. Autodílna pro chlapce je provedena v pěkně červené a černé barevné kombinaci doplněna o stříbrné prvky.

Působí tak jako skutečná závodní stáj. Navíc je celá polepená neonovými nálepkami, které se ve tmě krásně rozsvítí a pěkně ozdobí dětský pokoj. Kufřík má vysouvací ručku, proto si ho může malý automechanik všude vzít s sebou. Po otevření se z kufříku stane vybavená autodílna. Otevírá se vyklopením křídla na boku. Uvnitř se nacházejí nářadí jako šroubovák, či klíč. Stejně tak se uvnitř nachází i autíčko McQueen, známé z pohádky Auta, která je u dětí velmi populární.

Autíčko pro děti se dá rozebrat za pomoci nářadí a opět poskládat. Před každým závodem mu malý automechanik může vyměnit kola, nebo zkontrolovat motor. V dílničce se nachází i panel na odložení náhradních pneumatik. Při takové hře si dítě zlepší jemnou motoriku a naučí se rozeznávat nářadí i jeho účel. Dětská autodílna od francouzského výrobce Smoby splňuje nejpřísnější evropské standardy. Vhodná je pro děti ve věku od 3 let. Rozměry autodílny jsou 28*12*16 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu28*12*16 cm
Rozměry balení28*12*16 cm
Hmotnost0,53 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...