Autodílna s autíčkem Cars Smoby a letecký hangár s letadlem Planes v kufříku

Popis produktu

SMOBY dětská autodílna Cars a letecký hangár Planes v kufříku jsou moderní hračky s krásným designem. Jsou ideální pro malé chlapce, kteří se rádi hrají s nářadím a milují autíčka a letadla. Kufříky, včetně autíčka, letadla a všech doplňků, jsou vyrobeny z kvalitních plastů, které jsou příjemné na dotek a zároveň jsou velmi odolné a dlouho vydrží. Při výrobě se dbalo na bezpečnost, proto jsou všechny tvary zaoblené, což navíc dodává hračkám moderní vzhled. Autodílna je provedena v pěkně červené a černé barevné kombinaci doplněna o stříbrné prvky, hangár je oranžovo-šedý.

Navíc je celá polepená neonovými nálepkami, které se ve tmě krásně rozsvítí a pěkně ozdobí dětský pokoj. V ceně jsou oba kompletní kufříky. Kufříky mají vysouvací ručky, proto si je může malý automechanik či letec všude vzít s sebou. Po otevření se z kufříku stane plně vybavená autodílna respektive letecký hangár. Otevírají se vyklopením křídla na boku. Uvnitř se nacházejí nářadí jako šroubovák či klíč. Stejně tak se uvnitř nachází i autíčko McQueen, známé z pohádky Auta a letadélko Dusty z pohádky Planes.

Autíčko i letadélko se dají rozebrat za pomoci nářadí a pak opět poskládat. Před každým závodem tak malý automechanik může autíčku vyměnit kola a před každým letem může malý letec zkontrolovat motor letadla. Při takové hře si dítě zlepší jemnou motoriku a naučí se rozeznávat nářadí i jeho účel. Dětská autodílna a hangár od francouzského výrobce SMOBY splňují nejpřísnější evropské standardy. Vhodné jsou pro děti ve věku od 3 let. Rozměry autodílny a hangáru samostatně jsou 28*12*16 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu28*12*16 cm
Rozměry balení28*12*16 cm
Hmotnost0,53 kg
Poznámkanalepky svietiace v tme
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...