Odrážedlo autíčko Smoby červené od 10 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo pro děti je krásné červené odrážedlo vhodné pro děti od 10 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 10 měsíců, kdy začíná chodit a dělat své první kroky. Opírá se o zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na autíčko a pomocí nožiček se odráží, a posouvá dopředu. Je plně samostatné. Dítě dětské odrážedlo využívá od 10 měsíců až do 3 let. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky a jiné poklady. Díky odrážedlu se malé dítě učí rovnováze a zároveň posiluje svalstvo na nohou.

Chlapecké odrážedlo má milou usměvavou tvář, která na nejmenší děti působí velmi pozitivním a optimistickým dojmem. Je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Je provedeno v nádherných barvách a připomíná autíčko, polepené milými nálepkami. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Smoby dětské odrážedlo ve tvaru auta je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Rozměry odrážedla pro děti jsou 54*27*40 cm. Je vhodné hlavně pro chlapce. Volant na odrážedle lze otáčet do stran o 30 stupňů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • je využitelné jako chodítko a odrážedlo
  • motiv závodního autíčka v zářivé červené barvě
  • hlavně pro kluky
  • úložný prostor pod sedadlem
  • roste spolu s dítětem
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • pohodlné sedadlo
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 10 měsíců

 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Rozměry balení56*25*27 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,90 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné