Autíčko McQueen Cars Ice Smoby rozebíratelné

Popis produktu

SMOBY autíčko McQueen Cars Ice je pěkná hračka pro kluky od 3 let. Auto McQueen z populární pohádky Auta zná určitě každý malý kluk, takže této hračce neodolá žádný malý opravář a milovník autíček. Auto na hraní s pohádkovým motivem se dá rozebírat a zase skládat, rozebírá se na kola, šrouby a kapotu. Součástí balení je šroubovák, bez kterého se neobejde velký ani malý opravář. Auto McQueen má design přesně jako v pohádce, působí na děti velmi pozitivním dojmem. Je vyzdobené nálepkami a celé je laděné v zářivé červené barvě, která je jako stvořená pro závodníky.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Cítí se při tom jako velcí dospělí, kteří řídí svá auta do práce. Taková hra však není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, je to skvělý dárek pro malé chlapce. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení24*7*30 cm
Hmotnost0,30 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...