Elektronické odrážedlo Medvídek Pú Smoby #VALUE! od 10 měsíců

Popis produktu

Elektronické odrážedlo Medvídek Pú je překrásné vozidlo, autíčko s houpací funkcí. Odrážedlo Smoby je velmi kvalitní, pevné a masivní odrážedlo 4v1 pro děti od 10 do 36 měsíců, s pohádkovým designem oblíbené pohádky Medvídek Pú a bude se líbit několika generacím. Dětem poslouží dlouhá léta a vždy funguje jako nové. Zatímco je dítě maličké, používá dětské odrážedlo jako houpačku, a buď ho houpou pomocí držadla nebo se samy rozhoupává a posiluje přitom svaly. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se kutálí dopředu nebo couvá, když se mu už nechce, rukojetí mu pomáháme.

Volantem se přední kolečka vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Dětské odrážedlo Smoby Medvídek Pú má zářivé barevné provedení, v barvách zelené, žluté a modré, které jsou ozdobeny nálepkami postaviček z pohádky Medvídek Pú. Tato hračka jistě potěší každé dítě. Jízdou na autíčku se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová dovednost. Děti si posilují svalstvo, získávají pocit rovnováhy a zlepšují si fyzickou kondici. Rozměry odrážedla jsou 69*44*86 cm. Autíčko má velmi kvalitní plastová kolečka, speciální pohodlné a ergonomicky vytvarované sedadlo. Kromě toho přichází také s houpačkou, která se jednoduše podloží pod odrážedlo a děťátko má další možnost na hodiny plné zábavy.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Obsahuje UV filtr, který chrání barvy hračky před vyblednutím a tak zůstanou stejně zářivé během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Výrobky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější kritéria, při výrobě se dbá na bezpečnost nejmenších dětí, mají vysokou kvalitu Evropské unie. Barvy rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Autíčko, odrážedlo, chodítko a houpačka v jednom poskytuje dětem hodiny zábavy, proto jej zakupte i vašemu drobečkovi.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*44*86 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné