Kočárek pro panenku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (70 cm rukojeť) bílo-růžový

Popis produktu

Dětský kočárek pro panenku Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinace hlubokého kočárku pro panenku, sportovního kočárku s hlubokým nosítkem a autosedačky pro dětskou panenku v jednom. Jeho barevné provedení je ve velmi přitažlivé kombinaci růžové, bílé a světle růžové barvy. Je to skvělá hračka jako doplněk pro panenku. Děti se rády procházejí se svou panenkou venku v parku, nebo ji rádi přenášejí autem v realistické autosedačce. Vanička kočáru se dá využít i jako postýlka pro panenku do dětského pokoje. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Přední kolo kočárku je silné a dvojité, proto je kočárek stabilní a snadno se s ním manipuluje.

Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla. Když se sportovní část vaničky složí do vodorovné polohy, a upevní se na ni vanička, kočárek se promění na tradiční hluboký kočárek. Má ergonomicky tvarovanou ručku, ideální pro děti od 3 let. Výška madla od země je 70 cm. Hluboká část vaničky se díky držáku snadno přenáší. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný. Plastové sedadlo je potažené speciálním textilem s bezpečnostním pásem.

Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Úložný prostor má i zadní část autosedačky. Autosedačka má nastavitelnou rukojeť. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 49*41*70 cm. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Dětský kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*41*70 cm
Celková výška70 cm výška rúčky
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...