Kočárek pro panenku 4v1 Landau Minnie Smoby od 18 měsíců

Popis produktu

SMOBY kočárek pro panenku 4v1 Landau Minnie je úžasná multifunkční hračka pro dívky od 18 měsíců. Dívčí kočárek se dá poskládat až na 4 způsoby: je to klasický hluboký kočárek, sportovní kočárek, autosedačka a postýlka v jednom. Hodí se pro panenku velikosti 42 cm. Kočárek pro panenky je vyroben z kvalitního plastu, má oblé tvary, vyhovuje potřebám nejmenších holčiček - maminek. Veselá barevná kombinace růžové a zelené dělá tuto hračku svěží a hravou, neodolá jí žádná malá princeznička. Kolečka kočárku zajišťují hladkou, lehkou jízdu. Stříška se dá polohovat, textilní části se čistí vlhkým hadříkem. Je to skvělý první kočárek pro dívky, které se učí chodit a rady chodí na procházky se svou panenkou.

Hra s panenkami kromě zábavy poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. S panenkami se hrály už naše maminky, babičky i prababičky. Všechny dívky se totiž velmi rady pečují o svou panenku jako o vlastní miminko, koupi ji, krmí, uspávají, oblékají. Takovou péčí se dívky přibližují světu dospělých a zkoušejí, co život maminky přináší. Rozvíjí se jejich jemná motorika a manuální dovednosti, vyprávěním se se svým miminkem se rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti dětí. Vymýšlením různých příběhů se podporuje i rozvoj dětské fantazie, představivosti a tvořivosti.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*32*45 cm
Rozměry balení31*24*44 cm
Hmotnost1,80 kg
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné