Kočárek pro panenku Minnie Chula Pop Smoby hluboký (55 cm rukojeť) růžovo-zelený od 18 měsíců

Popis produktu

Hluboký kočárek pro panenku Minnie Chula Pop je vhodný pro malé děti již od 18 měsíců. Kočárek pro panenku je proveden v přitažlivé kombinaci tmavě růžové, světle růžové a svěží zelené barvy, s tečkovanou stříškou a krásným obrázkem Disneyho postavičky Minnie, která je tak oblíbenou u všech malých dětí. Do kočárku se vejde panenka s rozměrem 42 cm. Dětský kočárek pro panenky má praktický úložný prostor, kde si děti mohou převážet doplňky pro panenku nebo jiné hračky. Stříška kočárku je sklopná. Konstrukce kočárku je pevná a kovová, v kombinaci s odolnými plasty.

Výška rukojeti kočárku pro dětičky je ve výšce 55 cm. Je to velmi pevný a stabilní kočárek, s jedinečným designem, který si získá srdce každého malého děvčátka. Díky své odolnosti a pevné železné konstrukci dětem poslouží dlouhá léta. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového hlubokého dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku.

Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry hlubokého kočárku jsou 60*38*67 cm. K čištění používejte pouze houbičku, lehce navlhčenou ve vodě.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*38*55 cm
Rozměry balení35*23*60 cm
Výška rukojeti55 cm
Hmotnost2,50 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...