Kočárek pro panenku Baby Nurse Landau Shara Smoby hluboký (77 cm rukojeť)

Popis produktu

Hluboký kočárek pro panenku Baby Nurse Landau Shara je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky od 3 do 8 let. Je proveden v hezké barevné kombinaci bílé a světle růžové barvy s růžovým a modrým květovaným vzorem s modrou rukojetí. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický hluboký kočárek pro panenku. Výška rukojeti kočárku pro děti je 77 cm. Celková výška kočárku je 107 cm a jeho šířka je 45 cm. Je vhodný pro panenku s délkou 42 cm.

Pod kočárkem pro děti je praktický úložný prostor, který mohou děti využít k odkládání doplněk pro panenku ale jiných hraček. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového kočárku pro děti. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse Landau Shara jsou 107*45*72 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu107*45*72 cm
Celková výška107 cm
Výška rukojeti72 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.