Kočárek pro panenku Princezna Popelka Smoby (63 cm rukojeť) od 3 let

Popis produktu

Dětský kočárek pro panenku Princezny Popelka je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky již od 18 měsíců. Je proveden v hezké barevné kombinaci krásné jemné modré s bílou a krásným jemným růžovým lemem, který ho oživí. Kočárek je doplněný o pěkný vzor na sedačce. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický sportovní kočár. Pod sedadlem je velký úložný prostor, kde si dítě může uložit doplňky nebo jiné hračky. Výška rukojeti kočárku pro děti je 63 cm.

Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality.

Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Disney Princezny jsou 40*54*61 cm. Kočárek pro panenky je vhodný pro 42 cm panenku.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*54*61 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné