Kočárek pro panenku Baby Nurse Peppa Pig Smoby bugina (49 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby bugina pro panenku Baby Nurse Peppa Pig je odolný a pevný kočárek pro panenku, vhodný pro dívky od 18 měsíců. Dívčí kočárek má něžné růžové odstíny, sedací část je bílá, s obrázky pohádkového prasátka Peppa Pig. Prasátko Peppa je utěšené chrochtající zvířátko, které svými každodenními příhodami baví nejmenší děti na televizních obrazovkách již několik let. Děti zajímá hlavně hrou barev a poznáváním světa spolu se svými zvířecími kamarády a nejedno malá holčička touží právě po kočárku pro panenky s takovým motivem. Dětský kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Celková výška kočárku pro panenku je 49 cm, poslouží i opora při prvních krůčcích nejmenších dětí.

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají rády všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Kočárek je výborný doplněk na péči o panenku, je lehký a sametový na dotek, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát se na dospělých. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí jak se orientovat v reálném světě. Je proto důležité poskytovat jim co nejvíce podnětů na takové hry a kočár Baby Nurse Peppa Pig je na to ideálním prostředkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách SmobyY rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SmobyY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu36*40*49 cm
Celková výška49 cm
Výška ručky49 cm
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné