Pracovní dílna Black&Decker Premier Etabli Extra Smoby s mechanickou vrtačkou a 25 doplňky

Popis produktu

Pracovní stůl Black & Decker Premier Etabli je výborná hračka pro chlapce, kteří se rádi hrají na opraváře nebo pomocníky v domácnosti. Stolek je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a zároveň sametové na dotek. Nožky dětského pracovního stolu mají tvar X, pracovní plochu tvoří rovná deska. Stolek pro chlapce je pevný a stabilní, proto je maximálně bezpečný pro veselé dětské hry. Ergonomicky je přizpůsoben tak, aby vědělo dítě s jistotou a pevně uchopit jednotlivé části a hrát se. Rozměry pracovní dílny pro chlapce jsou 33*43*78 cm, její celková výška je 78 cm. Je vhodná od 3 let.

Na pracovní desce se nacházejí různé druhy nářadí pro malého kutila. Na boku je úchytka pro mechanickou vrtačku. V pracovní desce jsou provedeny dírky, do kterých se dají zamontovat šrouby, ať už šroubovákem nebo mechanickou vrtačkou. Na ploše se nachází i bohatá výbava pro malého kutila - spolu je to až 25 doplňků. Patří k nim kladívko, pilka, pilník, šroubky, šroubovák, mechanická vrtačka a motorka. Motorku pro chlapce je možné rozebrat a znovu složit za pomoci pracovního nářadí. Na stolku je i malý svěrák, který slouží k uchycení motorky.

Hra s pracovním nářadím děti nejen zabaví, ale také pomáhá rozvíjet u dítěte motorické schopnosti. Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*43*78 cm
Celková výška78 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné